Nieuwe catalogus De Best Verzorgde Boeken 2014

CPNB Nieuws

De nieuwe catalogus The Best Dutch Book Designs 2014 De Best Verzorgde Boeken is te koop. Het is een mooi openvallend, robuust kleinood geworden. In 612 pagina’s worden de 33 bekroonde boeken in woord en beeld gepresenteerd. Het boek werd ontworpen door het jonge ontwerpersduo Haller Brun (Sonja Haller en Pascal Brun).

Zij besloten het totale binnenwerk van alle 33 boeken op postzegelformaat weer te geven, waardoor het ritme van de boeken in één oogopslag duidelijk wordt. Zo ontstaat een filmisch effect. Een mooi extra is de fotoreportage van Sonia Mangiapane van de boekenkasten van de makers van De Best Verzorgde Boeken.

Het boek kon tot stand komen dankzij inzet van een groot aantal grafische bedrijven, waaronder vijf drukkers en drie afwerkers. Het papier werd ter beschikking gesteld door Antalis en Arctic Paper Benelux. L. van Heek Textiles leverde het materiaal voor de stofomslag.

Softcover € 29,50, ISBN 978 90 5965 289 7