Sinds vandaag is de inschrijving voor De Best Verzorgde Boeken 2014 open. De termijn van inschrijving loopt tot 7 januari 2015.
Vijf kundige juryleden zullen zich over de inzendingen buigen en voor de 56ste maal een jaarselectie samenstellen. Die selectie is tegelijk de Nederlandse inzending naar Schönste Bücher aus aller Welt, de mondiale schoonheidswedstrijd voor het boek in Leipzig.
In de loop van 2015 zal het Stedelijk Museum Amsterdam de nieuwe keurcollectie exposeren. De Best Verzorgde Boeken van 2013 zijn daar nog te zien tot en met 15 februari.
Kansloos? Kom op, er zijn minimaal 30 en maximaal 33 uitverkiezingen te vergeven. Eens een Best Verzorgd Boek, altijd een Best Verzorgd Boek. Doe mee. En wel voor 7 januuari 2015. Inschrijven doe je hier
Beeld: Boekwinkel, kleurenets door Willy Belinfante